Tento web využíva cookies. Jeho používaním s tým vyjadrujete súhlas.
Rozumiem
+421 905 635 904
Kontaktujte nás, pomôžeme Vám vybrať filter!

О Barrier

BARRIER - jeden z najväčších výrobcov domácich filtrov na čistenie pitnej vody.

Spoločnosť začala s výrobou domácich filtrov na čistenie pitnej vody ešte v roku 1993. Dnes tvorí spoločnosť BARRIER štyri výrobné závody, vlastné vedecko-výskumné laboratórium, plne automatizované a robotizované nemecké výrobné linky a viac ako 1100 kvalifikovaných pracovníkov.

V jednej z najlepších vedecko-výskumných centier v Rusku pracuju vysokokvalifikovaní pracovníci, medzi ktorými sú mnohí kandidáti a doktori vied. Laboratórium je vybevené najmodernejším zariadením vysokej kvality známych ruských a európskych výrobcov, vďaka čomu majú vedci možnosť vykonávať nielen účelnú analýzu vody podľa chemických ukazovateľov, ale aj rozbor vzoriek vody podľa mikrobiologických ukazovateľov.

Mikrobiologické laboratórium BARRIER bolo založené v roku 2014 a disponuje licenciou na prácu s mikroorganizmami rôznych patogénnych skupín. V roku 2016 úspešne podstúpilo laboratórium medzinárodné medzilaboratórne komparačné testovania v oblasti analýzy vody podľa rôznych mikrobiologických ukazovateľov.

Systém manažmentu kvality vedecko-výskumného centra BARRIER je akreditovaný v súlade s požiadavkami medzinárodnej normy ISO/IEC17025. Kompetentnosť vedecko-výskumného centra taktiež potvrdila Medzinárodná asociácia kvality vody (Water Quality Association), čo umožňuje realizovať výskum filtrov podľa medzinárodných noriem NSF/ANSI.

Od roku 2000 sú filtre BARRIER známe nielen v Rusku, kde ich používa už viac ako 8 milionóv rodín, ale aj na európskom trhu (Francúzsko, Česko, Slovensko, Srbsko).

V roku 2015 prebehla fúzia rakúskej skupiny spoločností BWT a spoločnosti BARRIER. Spojenie dvoch vysokotechnologických spoločností umožnilo zlúčiť ich vedecko-výskumné skúsenosti a potenciál, čoho výsledkom bolo rozpracovanie a výroba nových modelov filtrov na čistenie vody, ktoré sa odlišujú od svojich predchodcov vyššou kvalitou a technologickými inováciami. Vďaka tomu získaju filtrovanú vodu s potrebným množstvom mikrorpvkov.   

Ak si vyberiete filtračnú kanvicu BARRIER, môžete si byť istí, že zabezpečíte svojej rodine vodu najlepšej kvality, ktorá je blahodarná pre organizmus.

Naše certifikáty